• 01
  • 02
  • 03
Sleva pro seniory

 

Poděkování od jednoho z klientů

Dobrý den,

dnes jsem si ve vaší provozovně v Karlíně vyzvednul koženou bundu, kterou jsem si u vás nechal vyčistit, naimpregnovat a celkově zrestaurovat. Přestože je bunda stará cca. 10 let a měla na sobě různé skvrny, odřeniny, atd., vypadala zkrátka velmi použitě a opotřebovaně, nyní je jako nová ! Podařilo se vám naprosto dokonale odstranit všechny skvrny, dobarvit odřená a zašlá místa, kůže je nyní opět krásně vláčná, jemná a opět krásně voní !

Cena za provedenou práci 990,- Kč se mi při platbě předem zdála spíše vyšší, netušil jsem co mám očekávat, ale výsledek je skvělý.

Chtěl bych vám tímto vyslovit obrovské poděkování a uznání za vysoce profesionální práci. Mám ještě jednu bundu v podobném stavu a rozhodně si ji nechám opět spravit u vás.

Na závěr bych měl malou připomínku - myslím, že nebudu sám kdo by na vašem webu uvítal sekci typu "provedené práce", kde by byly fotky
kožených bund, kabátů, kabelek, atd., před a po čištění a ošetření. Fotky by měly být většího formátu a především ve vysoké kvalitě a ze všech stran, tak aby byl zřetelně vidět rozdíl.

Z ankety na webu je zřejmé, že lidem se vaše ceny zdají vysoké a zprvu se zdály vysoké i mně. Kdyby však byla možnost prohlédnout si na kvalitních fotkách jak skvělou práci odvádíte, věřím že by to přilákalo více zákazníků. Až k vám donesu svou druhou bundu, klidně si ji můžete nafotit před a po a dát na web.

S pozdravem, Jan Juřena

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?