• 01
  • 02
  • 03

O NÁS

Firma LEDER TEX je na trhu již řadu let, ale na této adrese "Karlínské nám. 5, Praha 8 působí krátce. Přestěhovali jsme se po povodních v roce 2002 a vytvořili zde příjemné prostředí pro nás i naše zákazníky. Naše firma je na českém obchodním trhu jednou z nejlepších v oboru čištění. Důkazem toho jsou i spokojení klienti, kteří se k nám neustále vracejí. Pro naše zákazníky je připravena i zásilková služba, takže ani nedostatek času nebo větší vzdálenost naší firmy by neměl být překážkou využití služeb firmy LEDER TEX s.r.o. – centrum ošetřování kůží.


Patříme mezi čistírny oděvů, které se zaměřují na specializované čištění kožených oděvů v plném rozsahu, včetně barvení, dobarvení, oživení, vybarvení a různé úpravy dle druhu použité kůže na daný oděv. Čistíme a barvíme i bílé kožené bundy. Čistíme, regenerujeme soupravy a kombinézy na motorky i další oděvy určené pro sportovní vyžití. Starší kožené oděvy vysušené sluníčkem před čištěním regenerujeme, po vyčištění obnovujeme vláčnost, vybarvení a hydrofobitu. Detašováním můžeme odstranit většinu skvrn z textilních oděvů. Odstraňujeme skvrny od potu, krve, nápojů (piva, limonád), mléka, některé druhy barev, laků, poškozeného, vyšisované vybarvení apod.


Z kožených oděvů je možno odstranit menší množství skvrn než z textilních. Skvrny od krve, které nejsou staré, sražené nebo vyčištěné jinou čistírnou umíme odstranit z většiny druhů kožených oděvů. Skvrny od většiny druhů propisovacích tužek je také možné odstranit. Obtížně se odstraňuje potřísnění oděvu slinami od psů srovnatelně jako staré, „žluklé" skvrny do tuku.


Provádíme krejčovské opravy a úpravy.

Starou koženou bundu se spotřebovanou, poškozenou podšívkou vyčistíme, nabarvíme, upravíme a naše kožešnice pak podšívku vymění. Bunda je jako nová.

Čistíme suchou, chemickou cestou i mokrou cestou

všechny oděvy a textilie včetně funkčních, sportovních oděvů. Provádíme hydrofobní a jiné úpravy.

Provádíme detaš

– odstraňování různých druhů skvrn na textilních i kožených oděvech.


Čistíme kožešiny, kožešinové předložky, prošívané ovčí rouno – ložní soupravy, dekorační tkaniny - závěsy Pereme, žehlíme košile. Pereme záclony, čistíme a pereme pracovní oděvy. Naše prádelna kvalitně pere, žehlí, mandlujeme prádlo ložní, stolní, hotelové, kuchyňské, osobní i turistické.

Dodací lhůta:

  • 1 – 2 týdny pro kožené oděvy
  • 2 – 3 dny pro textilní oděvy
  • 1 – 2 dny pro praní prádla
  • 1 – 3 dny pro mandlování prádla

Přítomnost soudního znalce v oboru textilie kůže kožešiny je možno použít ke konzultaci případných obchodních a spotřebitelských reklamací každé pondělí odpoledne.

 

 
 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?

Vážení zákazníci,

v souvislosti s nařízením vlády platným od 16.3.2020 ohledně celostátní karantény díky Koronavirové nákaze jsme upravili náš provoz následovně:

Po-Čt   08:00 - 18:00 hod.
  08:00 - 17:00 hod.
So-Ne   zavřeno

S přátelským pozdravem,
Tým Leder-Tex